Ayrıldılar!

Angelina Jolie ile Brad Pitt ayrıldı!

Hollywood’un iki ünlü yıldızı 6 yıldır süren ilişkilerine nokta koydu. Angelina Jolie ile Brad Pitt, 330 milyon dolarlık servetlerini yarı yarıya bölüşerek ayrıldı.

Angelina Jolie ile Brad Pitt ayrıldı... ‘News of the World’ gazetesinin haberine göre, evli olmayan ikili, boşanma avukatına başvurarak 330 milyon dolarlık (495 bin TL) servetlerini yarı yarıya bölüşmek için kontrat imzaladı. Jolie ile Pitt, Fransa ve ABD’deki evleri paylaşırken 3’ü evlatlık olmak üzere 6 çocuk için ortak velayet aldı. Ancak çocukların 6’sı da anneleri Angelina Jolie ile yaşayacak.

Hollywood çevrelerinde ‘Brangelina’ olarak tanınan ünlü çiftin, ayrılık haberini yakında resmen açıklayacakları ve aylardır bu yönde süren dedikodulara son noktayı koyacakları belirtildi. Uzun zamandır birlikte görüntülenmeyen ikilinin ayrılacakları yönünde dedikodular dolaşıyordu. Brad Pitt (46) geçen cuma gecesi Haiti için yardım toplanan geceye de tek başına katılmıştı. 34 yaşındaki Angelina Jolie’nin katılmadığı geceye Brad Pitt’in eski eşi Jennifer Aniston da gelmişti. Çift, geçen hafta düzenlenen Altın Küre töreninde de yer almamıştı. Jolie, geçen ay Alman magazin dergisi Das Neue’ye verdiği röpartajda, “Brad ve ben birlikte yaşamanın birbirine zincirle bağlanmak anlamına gelmediğini biliyoruz” diyerek ayrılığın ilk sinyalini vermişti.

One thought on “Ayrıldılar!

Maria Mcclain dedi ki...

Hey you have a very interesting blog of jolie my favorite actress, i have bookmarked it, hope you submit it for free in this website to increase visitor.have a nice day & Happy Blogging!!!